-
Język polski
Małgorzata Klimczak
Iwona Małecka-Grzelak
Anna Rucka-Szewczyk
Bożena Skórska (wicedyrektor)
Agnieszka Wojtulewicz-Puszyk
Małgorzata Swatowska -
Język angielski
Tomasz Bochniak
Katarzyna Bochniarz
Ewa Gozdowska
Patryk Jurak
Ilona Kleban
Barbara Kościuk
Mirosława Pieczyńska
Joanna Pustelny
Agata Ujma-Kasprzak
Dorota Sochaczewska -
Język niemiecki
Urszula Golec
Agnieszka Ropa
Robert Sereda (wicedyrektor)
Magdalena Czech (również etyka)
Leszek Wróbel -
Język rosyjski
Małgorzata Klimczak
-
Historia i wiedza o społeczeństwie
Aneta Ciepłowska
Agnieszka Kloc
Sylwester Kruk
Anna Małysz -
Edukacja dla bezpieczeństwa
Marcin Żytomski
-
Matematyka
Kowalczyk Andrzej
Marlena Mazurek
Rafał Pruszkowski (+ biologia)
Elżbieta Świątek (+informatyka)
Przemysław Zieliński -
Informatyka, Przedmioty informatyczne
Mirosław Bundyra
Daniel Lech
Krzysztof Kornas
Grzegorz Kulawiak
Janusz Malec
Karol Mazur
Piotr Misiak
Magdalena Pierzchała-Gorgol
Elżbieta Świątek
Piotr Wiącek -
Fizyka
Marek Igras (wicedyrektor)
Beata Janik
Marzena Krychowska-Sochan(+przedmioty zawodowe budowlane) -
Chemia
Anna Kałkowska
Janusz Malec (+informatyka)
Joanna Kurnicka (+bhp) -
Geografia
Ewelina Goławka
Agnieszka Lisek
Katarzyna Misiak
Teresa Rymarz -
Biologia
Joanna Wojdat
Rafał Pruszkowski -
Edukacja dla bezpieczeństwa
Mirosław Bundyra
Izabela Wcześniak
Marcin Żytomski -
Wychowanie fizyczne
Tomasz Bałdyga
Gabriel Bidas
Anna Jagiełło-Czerwonka
Iwona Firlej
Wojciech Gołowit
Paweł Kucharewicz
Artur Oleksiewicz (urlop)
Sławomir Pelak (urlop)
Władysław WzorekAndrzej Budziński
Wojciech Gołofit -
Religia
Bernarda Michaluk
Zbigniew Oziemczuk
Dorota Wójtowicz -
Przedmioty zawodowe budowlane
Alfred Adamczewski
Wioletta Dziekciarz
Grażyna Kubuj-Bełz (dyrektor PSBiG)
Bożenna Kniaź-Lis
Marzena Krychowska-Sochan
Magdalena Paździor
Marta Popielnicka
Łukasz Rokicki
Jacek Targoński
Alina Wiśniewska (sanitarne, oze)
Mateusz Górecki (oze) -
Przedmioty zawodowe geodezyjno-drogowe
Aleksandra Buwaj
Justyna Falkiewicz
Urszula Kominek (urlop)
Artur Kosmyra
Agata Ostrowska-Pytlak
Ewa Suplewska
Grzegorz Witczak
Marcin Dębiński
Miłosz Kłyś -
Przedmioty zawodowe technik renowator
Agnieszka Jankowska
Lucjan Telichowski
Wojciech Kostecki
Radosław Kubica -
Przedmioty zawodowe-architektura krajobrazu
Ewa Krak
Cezary Marczewski
Agnieszka Sawicka
Małgorzata Witek -
Nauczyciele praktycznej nauki zawodu
Tomasz Bicz
Kazimierz Grankowski
Adam Kozioł
Zdzisław Krzyżanowski
Jarosław Nowacki
Łukasz Sowiński -
Biblioteka szkolna
Zofia Bojanek
Beata Próchniak -
Psycholog szkolny
Agnieszka Filip
Emilia Sych -
Pedagog specjalny
Joanna Augustynowicz
Magdalena Woźniak