• Język polski

    Agnieszka Banach
    Małgorzata Klimczak
    Iwona Małecka-Grzelak
    Anna Rucka-Szewczyk
    Bożena Skórska (wicedyrektor)
    Agnieszka Wojtulewicz-Puszyk
    Małgorzata Swatowska

  • Język angielski

    Anna Burdan
    Katarzyna Bochniarz
    Ewa Gozdowska
    Patryk Jurak
    Ilona Kleban
    Mirosława Pieczyńska
    Jolanta Piwkowska
    Agata Ujma-Kasprzak
    Dorota Sochaczewska
    Karollina Piasecka

  • Język niemiecki

    Urszula Golec
    Agnieszka Ropa
    Robert Sereda (wicedyrektor)
    Magdalena Czech (również etyka)
    Leszek Wróbel

  • Język rosyjski

    Małgorzata Klimczak

  • Historia i wiedza o społeczeństwie

    Aneta Ciepłowska
    Sylwester Kruk
    Anna Małysz
    Marcin Żytomski

  • Matematyka

    Marlena Mazurek 
    Rafał Pruszkowski (również biologii)
    Marta Ostrowska-Matys
    Katarzyna Markiewicz
    Elżbieta Świątek
    Przemysław Zieliński

  • Przedmioty informatyczne

    Mirosław Bundyra
    Krzysztof Kornas
    Grzegorz Kulawiak
    Janusz Malec
    Karol Mazur
    Elżbieta Świątek
    Piotr Wiącek
    Daniel Lech

  • Fizyka

    Marek Igras (wicedyrektor)
    Beata Janik
    Marzena Krychowska-Sochan

  • Chemia

    Janusz Malec
    Joanna Kurnicka

  • Geografia

    Katarzyna Misiak
    Teresa Rymarz

  • Biologia

    Joanna Grochal
    Rafał Pruszkowski

  • Edukacja dla bezpieczeństwa

    Mirosław Bundyra
    Izabela Wcześniak
    Marcin Żytomski

  • Wychowanie fizyczne

    Tomasz Bałdyga
    Anna Jagiełło-Czerwonka
    Paweł Kucharewicz
    Artur Oleksiewicz
    Sławomir Pelak (urlop)
    Władysław Wzorek

    Andrzej Budziński
    Wojciech Gołofit

  • Religia

    Bernarda Michaluk
    Zbigniew Oziemczuk
    Dorota Wójtowicz

  • Przedmioty zawodowe budowlane

    Alfred Adamczewski
    Lucyna Drąg
    Grażyna Kubuj-Bełz (dyrektor PSBiG)
    Bożenna Kniaź-Lis
    Marzena Krychowska-Sochan
    Magdalena Maniara (urlop)
    Jarosław Nowacki (kierownik warsztatów szkolnych)
    Marta Popielnicka
    Jacek Targoński
    Alina Wiśniewska
    Radosław Mąka
    Konrad Skomorowski

  • Przedmioty zawodowe geodezyjno-drogowe

    Krystyna Buczek
    Aleksandra Buwaj
    Hanna Kowalczyk
    Urszula Kominek (urlop)
    Artur Kosmyra
    Arkadiusz Niezgoda
    Agata Ostrowska
    Teresa Przegalińska
    Ewa Suplewska
    Grzegorz Witczak (urlop)
    Justyna Falkiewicz
    Marcin Dębiński

  • Przedmioty zawodowe technik renowator

    Agnieszka Jankowska
    Lucjan Telichowski
    Samuel Najda
    Radosław Kubica

  • Przedmioty zawodowe-architektura krajobrazu

    Cezary Marczewski
    Jan Rybkowski
    Iabella Sobiesiak

  • Nauczyciele praktycznej nauki zawodu

    Alfred Adamczewski
    Kazimierz Grankowski
    Zdzisław Krzyżanowski
    Jarosław Nowacki
    Tomasz Bicz

  • Biblioteka szkolna

    Zofia Bojanek
    Beata Próchniak
    Joanna Żmuda

  • Psycholog szkolny

    Agnieszka Filip

  • Rewalidacja

    Iwona Hekiert

  • Wychowanie do życia w rodzinie

    Dorota Józefacka-Kuta