13 grudnia 2021 w Sali Kolumnowej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego odbyła się Gala Finałowa III edycji programu "Lider wiedzy i ochrony środowiska”.

Tytuł Lidera Wiedzy i Ochrony Środowiska oraz stypendium uzyskała uczennica trzeciej klasy Technikum Budowlano-Geodezyjnego Bożena Kłos oraz Rafał Nowakowski z klasy trzeciej Technikum Terenów Zieleni.

 

Nagrody wręczyli: Minister Edukacji i Nauki Przemysław Czarnek, Prezes Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie Grzegorz Grzywaczewski oraz Lubelski Kurator Oświaty Teresa Misiuk. Razem z uczniami podziękowania i dyplomy odebrała Pani dyrektor naszej szkoły Grażyna Kubuj-Bełz oraz Pani Katarzyna Misiak nauczyciel geografii wspierająca uczniów w realizacji zadań Programu.

Lider Wiedzy i Ochrony Środowiska - to organizowany od 2019r. program, którego celem jest wpieranie rozwoju młodzieży w zakresie edukacji ekologicznej. Uczniowie z naszej szkoły pod kierunkiem Pani Katarzyny Misiak brali udział w każdej edycji tego programu i zawsze zdobywali ten tytuł. W roku 2019 tytuł Lidera uzyskała Natalia Włosek a w roku 2020 Marta Krawczyk.

autor: Katarzyna Misiak